Propozície SZMF Media Cup

Termín: 1. apríla 2022, od 9:00 - 13:00, približný čas turnaja

Miesto: Bratislava, Mladá Garda STU (Račianska 105, Bratislava) - ihrisko s umelým trávnikom

Web podujatia: www.mediacup.sk

Režim podujatia: základ

Maximálny počet členov tímu: 15

Rozmery ihriska: 50 x 28 metrov

Rozmer bránok: 4 x 2 metre

Červená karta: Vylúčenie na 2 minúty (tím hrá v tom čase oslabený), hráč nesmie nastúpiť vo zvyšku zápasu. V prípade závažnejšieho trestu rozhodujú o nemožnosti nastúpiť v ďalšom zápase organizátori turnaja.

Pravidlá: malého futbalu

Základné skupiny: 2 základné trojčlenné skupiny - každý tím odohrá v rámci skupiny 2 zápasy

PLAY-OFF: Po skončení základnej časti tímy na 3. miestach v základnej skupine odohrajú proti sebe zápas o 5. miesto. Tímy na prvých dvoch miestach postupujú do semifinále, ktoré sa bude hrať systémom 1A vs. 2B a 1B vs. 2A. Víťazi semifinále postujú do finále a porazení semifinalisti odohrajú zápas o 3. miesto.

Zisk bodov v základnej časti: výhra v riadnom hracom čase 3 body, výhra po penaltách 2 body, prehra po penaltách 1 bod, prehra v riadnom hracom čase 0 bodov

Poradie v prípade rovnosti bodov: 1. vzájomný zápas (v prípade rovnosti bodov viacerých tímov, je to počet bodov získaných v minitabuľke) ; 2. rozdiel skóre v rámci minitabuľky, 3. väčší počet strelených gólov v rámci minitabuľky, 4. Skill competition.

Nadstavbová časť: zápas musí mať víťaza, v prípade remízy nasleduje penaltový rozstrel (3 pokusy na každej strane, v prípade nerozhodného stavu po tretej sérii sa poradie kopajúcich mení, pričom sa musia prestriedať všetci hráči vrátane brankárov).

Ocenenie: 3 najlepšie tímy trofej + mediale, najlepší strelec turnaja, najlepší hráč turnaja, najlepší brankár turnaja a ocenenie pre najkrajší gól turnaja.

Registrácia hráčov: svoje súpisky hráčov, ktorí sa zúčastnia na SZMF Media Cupe posielajte prosím na e-mailovú adresu juraj.supak@malyfutbal.sk najneskôr do nedele 27. marca do 23:59. Všetci hráči musia mať vytvorené konto v Informačnom systéme malého futbalu.

Rozdelenie skupín: na webe v časti tabuľky

Rozpis zápasov základných skupín: na webe v časti zápasy

Rozpis zápasov nadstavbovej časti: 

ČasIhrisko 1Ihrisko 2 - hlavné
10:40Zápas o 5. miestoSemifinále 1 (1A vs. 2B)
11:15
Semifinále 2 (1B vs. 2A)
11:45
Zápas o 3. miesto
12:15
Finále
12:40
Vyhodnotenie